main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak ja Oliver Solberg moodustavad uuel hooajal WRC sarjas uue meeskonna?

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
19.11.2022
08:44

Hispaania väljaanne Revista Scratch kirjutab täna, et Ott Tänak siirdub tuleval hooajal koos Oliver Solbergiga vastloodavasse meeskonda, mille peasponsoriks saab olema energiajoogi firma Monster ning autoks Ford Puma Rally1, vahendab ralli.ee.

Hetkel on veel lahtine, kas nad kuuluksid M-Spordi alla või moodustaks uue erameeskonna. Kõige tõenäolisemalt renditakse Ford Puma võistlusmasinad M-Spordilt, ning nende eest hakkab hoolitsema Red Gray Team, mis kuulub Tänakule ja Markko Märtinile. Tänavu vastustas see eestlaste firma Hyundai Rally2 programmi eest.

Ühtegi ametlikku kinnitust kuulujutule mõistagi veel laekunud pole, kuid perekond Solberg viibib hetkel USA-s, kus külastati muu hulgas ka Los Angeleses asuvat Monster Energy peakorterit. Noorem Solberg teatas sotsiaalmeedias, et “peagi on tulemas midagi suurepärast“.

Meeskonda asuksid kordineerima Petter Solberg ning Ken Block, kes on Monsteri brändi reklaamnägu olnud juba palju aastaid.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.