main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Argentinas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Argentinas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak ja Ken Torn Portugali rallil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.05.2018
08:24

Nädalavahetusel sõidetakse Portugalis autoralli maailmameistrivõistluste kuues etapp, kus lisaks Ott Tänak – Martin Järveojale on stardis ka Ken Torn – Kuldar Sikk.

“Me läheme kindlasti Portugali hea tundega,” rääkis Toyota WRC-ga kihutav Ott Tänak. “Me teame, kui hea on meie auto, kõik sujus suurepäraselt ka võistluseelsetes testides, kus püüdsime leida uusi lähenemisi veelgi paremaks soorituseks.”

Ott Tänaku sõnul on Portugali ralli olnud alati tema üks lemmikuid, ilmselt seepärast, et just 2009. aastal tegi ta seal oma WRC debüüdi.

“Arvan, et meie positsiooni pärast saab olema reede kriitiline, meil on kaks autot ees, nii et meil on mõned liinid mida järgida, kuid tavaliselt on tee puhastus Portugalis keeruline,” tõdes Tänak, lisades, et meistrivõistluste arvestuses on oluline saada kirja veel üks hea tulemus.

JWRC arvestuses startiv Ken Torn valmistus Portugaliks Tallinna rallil, kus võitis 12-st sõidetud katsest 11. “Ralli peamiseks eesmärgiks oli saada tagasi kruusal sõidu tunnetus, et juba sel nädalal sõidetaval Portugali rallil heas vormis olla,” märkis noor Ford Fiestaga sõitev rallipiloot.

“Kogu ralli vältel katsetasime erinevaid seadistusi ja variatsioone, mis võiks tulla Portugali karmidel teedel kasuks ning nagu öeldud, suutsime sellest hoolimata näidata head kiirust ja stabiilset sõidujoont. Lõppkokkuvõttes tuleb tunnistada, et tegu oli väga hea ettevalmistusega eesootavaks katsumuseks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.