main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaapanis poodiumil. Ott Tänak facebook

Jaapanis poodiumil. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: infot tuleviku kohta jagada pole

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.11.2022
17:12

„Hooaeg on hea lõpetada poodiumil,“ ütles Ott Tänak pärast teist kohta Jaapani rallil. „Need olid lõpus äärmiselt keerulised olud ja see on olnud üleüldiselt nõudlik ralli.“

Ott Tänak ütles, et viimase paari sündmuse jooksul on neil puudu kiirusest, et olla seal, kus peaks olema. „Ikkagi võtsime selle tulemuse, mida sel nädalavahetusel suutsime ja midagi pole enam palju jäänud,“ rääkis ta.

„Tulime Hyundai Motorsporti võitlema järjekordse meistritiitli eest; ilmselgelt pole me kunagi piisavalt tarninud, et seda saavutada, kuid see on olnud uskumatu kogemus. Oleme kohtunud veel ühe hulga inimestega ja ilmselt leidnud mõned sõbrad kogu eluks, nii et see on olnud väärt iga aasta.“

Ott Tänak tänab kõiki, kes neid üle maailma toetanud nii lavadel kui kodust ekraanide taga. „Teie toetus tähendab palju ja annab meile selle lisatõuke ja motivatsiooni anda endast absoluutne maksimum, olenemata sellest, millised on tingimused või olukord. Nüüd on aeg minna tagasi koju, võtta aega puhata ja olla koos oma peredega. Nagu ma varem mainisin, siis edasist infot tuleviku kohta jagada pole, kuid teen seda kohe, kui selleks on aeg!,“ märkis rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.