main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tolmusel rajal. M-Sport

Tolmusel rajal. M-Sport

Ott Tänak avapäeva järel kolmas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.06.2017
09:15

Sardiinias sõidetaval autoralli MM etapil lõpetasid Ford Fiesta WRC-l kihutavad Ott Tänak ja Martin Järveoja avapäeva kolmandal kohal, kaotades liidrikohal olevale Haydden Paddonile 9,5 sekundiga.

Tõusvas joones sõitnud Ott Tänak ütles päeva esimest poolt kokkuvõttes, et on olnud keeruline hommik. “Kahe esimese katse järel oli palju puhastamist ja me oleks võinud olla kiiremad, kuid viimase kahe katsega olime konkurentsivõimelisemad ja ma olen üsna rahul sellega, kus me oleme,” lausus rallipiloot.

“Rajal oli palju lahtist kruusa ja tolm muutis selle veelgi keerulisemaks ning raske oli säilitada hea rütm. Neljas koht on hea algus ja vaatame, mis me saame teha täna pärastlõunal…”

Päeva lõpus õtles Ott Tänak, et ta andis anda parima, kuid ta ei tundnud end nagu parimatel päevadel. “Seepärast on hea olla liidrite hulgas,” märkis ta.

“M nautisin pärastlõunat enam, kuid kui aus olla, siis tunne polnud perfektne. Vhel oli se okei, aga siis jälle nii ja naa. Meil on ideed, kuidas homme paremaks saada.”

Tiimipealik Malcolm Wilson avaldas saarlasele tunnustust. “Päev oli väga raske, kuid tuleb tunnistada, et Ott on teinud suurepärast tööd,” rääkis Wilson M-Spordi kodulehe vahendusel. “Auto tasakaal ei olnud just kõige paremini korras, aga  ta suutis sõita väga targalt. Tänutäheks sai ta laupäevaks hea stardipositsiooni.»

Wilsoni hinnangul oli tema tiimi meeste jaoks peamiseks probleemiks stardipositsioon, mis oli võrreldes konkurentidega kehv, sest kuigi üldarvestuses on hea seis tähendab see varajasi stardikohti ja tee puhastamist.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.