main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ralli avamisel. Ott Tänak facebook

Ralli avamisel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak asus Monte Carlos liidriks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.01.2019
08:08

Autoralli maailmameistrivõistluste avaetapil Monte Carlos on liidrid Toyota Yaris WRC-ga kihutavad Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes edestavad Sebastein Ogier – Julien Ingrassiat 9 sekundiga.

“See oli täna õhtul raske algus, täpselt nagu me ootasime,” rääkis Ott Tänak. “Olid mõned äärmiselt keerulised ja muutlik tingimused, aga mul oli autos väga hea tunne, sest tegime õige rehvi valiku. Meie tehtud muudatused andsid mulle hea enesekindluse.”

Ott Tänak lisas, et reedel on pikk päev ja ta ootab rohkem tavalisi Monte väljakutseid. “Saime hea stardi, kuid teame, et palju on veel minna. Midagi ei lähe lihtsamaks, suur töö on vaja veel ära teha ja see nõuab keskendumist.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.