main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak asub Türgis võitu kaitsma

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.09.2019
09:32

Nädalavahetusel sõidetaval autoralli MM-etapil Türgi rallil on Toyota WRC-l kihutavatel Ott Tänakul ja Martin Järveojal üks siht ja see on tõusta pühapäeval poodiumi kõrgeimale astmele.

“Meie eesmärk on püüda Türgis jälle võita, kuid nagu teame on tegu väga raske võistlusega,” vahendas Ott Tänak. “Meil õnnestus tiimina saada küll kakskivõit, kuid seda rohkem tänu sellele, et sõitsime targalt, sest kiirus ei olnud kõige parem. Kuna katset on karmid, siis püüame vältida probleeme.”

Ott Tänak lisas, et motivatsioon on pärast Soome ja Saksamaa rallisid kõrgel, mis näitab, et tehtud raske töö tasub end ära.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.