main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Monte Carlos. Toyota Gazoo

Ott Tänak Monte Carlos. Toyota Gazoo

Ott Tänak asub Rootsis sõitma võidu nimel

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.02.2018
08:36

15.–18. veebruaril sõidetakse Rootsis autoralli maailmameistrivõistluste teine etapp, kus Ott Tänak ja Martin Järveoja hakkavad sõitma üldvõidu nimel.

“Loodetavasti suudame võidelda poodiumikoha eest ja ehk isegi võita,” ütles Toyota Yarisega sõitev Ott Tänak meeskonna pressiteenistuse vahendusel. “Õpin endiselt Yaris WRC-d tundma, aga pärast treeninguid lumistel teedel hakkan mõistma, miks Jari-Matti Latvala eelmisel aastal Rootsis võitis.”

Tänak lisas, et ralli esimesel poolel vaadatakse, kuidas kõik sujuma hakkab. “Kui katsetel on palju lund, siis meie teine stardipositsioon ei ole ideaalne, kuid ilmaolud võivad siiski muutuda. Lähen starti mõtetega, et nautida nädalavahetust, ja plaanin anda endast parima,” lausus rallipiloot.

Eelmisel aastal lõpetas Ott Tänak Rootsis Ford Fiesta roolis Jari-Matti Latvala järel teise kohaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.