main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu jõudis lõpuks võiduni. Erakogu

Oskar Nisu jõudis lõpuks võiduni. Erakogu

Oskar Nisule etapivõit

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
11.05.2014
09:02

Prantsusmaa amatöörklubis CC Villneuve Saint-Germain sõitev jalgrattur Oskar Nisu võitis velotuuri Tour de la Manche, elite nationalil viienda etapi.

„Ausalt öeldes, peale esimest päeva ja proloogi tundsin ennast halvasti, sest suutsin natuke haigeks jääda,“ tunnistas Oskar Nisu. „Peavalu, kurk valus ja köha, oli vast selline külmetus. Kolmandal päeval mõtlesin isegi tuuri katkestada, kuna ilmad on ka vihmased olnud.“

Laupäeval oli tuuril kaks etappi, hommikul ja õhtul. Õhtune etapp oli 84 km ja Oskar Nisu sai jooksikutega grupi eest ära ja lõpus pääses ta ka üksi minema. „Raja profiil oli täna raske ja finiš ühe kilomeetrise tõusu otsas, aga tunne oli täna hea ning suutsin võidu vormistada,“ rääkis Nisu, kes on võidu üle väga õnnelik. „Ja olen ka selle üle õnnelik, kuidas see tuli. Olen ammu seda võitu oodanud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.