main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu mägedes. Erakogu

Oskar Nisu mägedes. Erakogu

Oskar Nisu Belgias peagrupis

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
01.07.2021
08:33

Belgias sõidetud Kemmel Koers – Pro Kermesse ühepäevasõidul lõpetas Evo Pro Racing rattur Oskar Nisu peagrupis.

Teisel ringil sai grupp jooksikuid eest. Oskar Nisu oli ka tegelikult aktiivne, aga sellesse minekusse ennast sisse ei sokutanud. Edasi sõitis ta pundis, kus üritas kogu aeg grupi peas olla, kuna mingitel lõikudel läks see kogu aeg ribadeks, aga jooksid alati kokku tagasi.

„Tõusu peal tundsin ennast ka üllatavalt hästi ja seal probleeme kordagi ei tekkinud,“ vahendas Oskar Nisu. „Umbes 50 km enne lõppu proovisime tiimiga mingeid uusi minekuid korraldada, et oma mees ka ette saada, aga tulutult. Viimasele ringile minnes olid jooksikud 20-30 seki kaugusel ainult ja kuna me olime tiimist ainult neljakesi, siia pidime ootama ja vaatama mis saab. Läksin mõne minekuga kaasa, aga eest me ei saanud. Viimasel 3 km saime aru, et keegi väga tööd teha ei taha ja pidime ise midagi ette võtma.“

Nii läks kõige pealt Cyrus Monk ette ja tõmbas umbes kilomeetri. Kuna keegi teda abistada ei tahtnud ja jooksikud olid ainult 10 sekundi kaugusel, siis läks Oskar Nisu ise punti tõmbama umbes 1,5 km enne lõppu nii, et klubi sprinter Michael Van Staeyen oli tema tuules.

Umbes 700 m enne lõppu saadi jooksikud kätte ja siis aktiveerusid ka teised ning Van Staeyen pidi sealt juba üksi hakkama saama. Ise tuli Nisu pundi lõpus üle joone.

„Olin täna üllatunud, et peale väikest puhkust peale Eestikaid oli tunne päris okei täna ja jõudsin täitsa võidu sõita,“ lausus rattur, kes teeb järgmise stardi pühapäeval Ekeren Deurne (UCI 1.2).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.