Oskar Nisu Balti keti velotuuril kümnes

Kategooriad: Jalgrattasport
15.08.2020
20:03

Balti keti velotuuri viimasel 175 km pikkusel etapil 16. koha saanud Eesti koondise sõitja Oskar Nisu oli kokkuvõttes kümnes.

Kohe etapi alguses pääses eest kuuik, kus eestlastest olid sees ka Oskar Nisu, kes oli esimeses vahefiniš  kolmas. Jooksikute edu peagrupi ees püsis pooleteise minuti ümber. See vahe sõideti aga kinni.

Nii sai Valgas näha grupifinišit, mille võitis Gert Jõeäär, kes oli parim ka kokkuvõttes. Oskar Nisu sai tubli kumenda koha. „Arvestades mis trall enne Balti tuuri toimus ja et kolm meest starti ei saanud, suutsime ikka väga vinget sõitu teha ja võidu ikka koondisele tuua,“ märkis Oskar Nisu, kelle järgmine start on juba teisipäeval, kui ta läheb Eesti meistrivõistluste eraldistarti.