main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu Balti keti velotuuril kümnes

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
15.08.2020
20:03

Balti keti velotuuri viimasel 175 km pikkusel etapil 16. koha saanud Eesti koondise sõitja Oskar Nisu oli kokkuvõttes kümnes.

Kohe etapi alguses pääses eest kuuik, kus eestlastest olid sees ka Oskar Nisu, kes oli esimeses vahefiniš  kolmas. Jooksikute edu peagrupi ees püsis pooleteise minuti ümber. See vahe sõideti aga kinni.

Nii sai Valgas näha grupifinišit, mille võitis Gert Jõeäär, kes oli parim ka kokkuvõttes. Oskar Nisu sai tubli kumenda koha. „Arvestades mis trall enne Balti tuuri toimus ja et kolm meest starti ei saanud, suutsime ikka väga vinget sõitu teha ja võidu ikka koondisele tuua,“ märkis Oskar Nisu, kelle järgmine start on juba teisipäeval, kui ta läheb Eesti meistrivõistluste eraldistarti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.