main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rannalina rannapall. Urve Vakker

Rannalina rannapall. Urve Vakker

Osavus- ja õnnemängud Taritu perespordipäeval

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
13.08.2019
08:51

Pühapäeval, 11. augustil toimus Taritu koolimaja ümbruses järjekordne perespordipäev. Sel aastal siis juba 27. korda. Traditsiooniks on saanud ka, et sportlike alade kõrval on pooled alad nö osavus- ja õnnemängud. Nii lastel kui ka täiskasvanutel oli kavas seitse ala. Osalejaid üksikaladel ja vanuserühmades oli kolmest kolmekümneni vanusega kahest kaheksakümneni.

Hoota kaugushüpe, 30 m jooks, kuulitõuge, korvpalli- ja noolevisked on traditsioonilised sportlikud võistlusalad. Põnevad uusalad olid nii luuajooks kui ka luuavise. Täpsusvisetega rõngastega sai püüda punkte ja visata pudelitele kaela (auhinnaks viskajale) või veeretada kaugusele. Noored said erinevaid palle väravasse lüüa või ämbrisse visata. Kõik osalejad said puupalli väiksesse kopsikusse püüda.

Lastele pakkus tegevust Pärnu Liikluslinnak. Nad said tutvuda liiklusmärkide ja teetähistustega, sõita elektrisõidukitega erinevatel radadel.

Peale kosutavat lõunasööki sai mõõtu võtta võistkondlikel aladel, visata-püüda lendavat taldrikut ja veeretada palli torus. Kui kaks võistlusala on ennegi Taritus proovitud, siis rannavõrkpall rannalinadega oli tõesti siinkandis esmakordne. Seda maailmaesiettekannet Taritu variandis osales koguni kuus neljaliikmelist võistkonda.

Pere ja -võistluspäeva toetasid Saaremaa vald, Premia Tallinna Külmhoone AS ja eraisikud. Korraldustoimkonda kuulusid Taritu Arenguselts, Lümanda piirkonna uus ja vana spordijuht, aitasid kohtunikena paljud vabatahtlikud. Sujuvas ja aastaid õpitud koostöös möödus päev meeleolukalt ja sportlikult hasartselt. Tänud arvukale osavõtjate perele.

Urve Vakker

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.