main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Orkney kinnitas 2025. aasta mängude kuupäevad

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
17.07.2021
08:20

2025. aasta Saarte mängude korraldajad Orkneylt annavad tead, et mängud toimuvad 12.-18. juulini.

Orkney mängude korralduskomitee annab teada, et juhatus on jätkanud kaugkohtumisi kogu pandeemia ajal ka pärast algselt 2023. aastal toimuma pidanud mängude edasilükkamist. Samas tähendab see seda, et mõned tegevused pandi esialgu pausile – näiteks mängude direktori otsimine, töö sponsoritega ning võtmeametnikega.

„Maikuus oli meil esimene näost näkku kohtumine üle 14 kuu,“ seisab teates. „Oleme väga tänulikud oma võtmerahastajatele Orkney Saarte nõukogule ja Šotimaa valitsusele, kes on olnud uskumatult toetavad ja kannatlikud. Töötame väsimatult selle nimel, et saaksime korraldada võistlused, mis väärivad edulugu ka 2025. aastal.“

Mängude orgkomitee esimees Gordon Deans ütles, et koos kogu maailmas toimuvate spordi- ja kultuuriüritustega said seoses koroonaviirusega tagasilöögi ka Orkney mängud. „See tähendab seda, et mitmedki ettevalmistavad tegevused on praegu pausil.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.