main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andre Kuntsel poisse juhendamas. Orissaare Sport

Andre Kuntsel poisse juhendamas. Orissaare Sport

Orissaare U12 korvpallipoisid Keilas

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
27.11.2017
08:27

25.-26. novembril osales Orissaare Spordi 2006-2007a. poiste team Keilas EMV-l mini-korvpallis. Kahjuks võistluspäeva hommikul selgus, et kaks olulist mängumeest Rasmus Tambur ja Timo Tänav on haigestunud ja võistkonda aidata ei saa. See tähendas seda, et 4 mängu peame pidama nii, et keegi vahetust ei saa.

Esimeses mängus TTÜ Korvpallikool/Rae SK-a vastu alustasime hästi, saavutasime kiire algedu 10:4 ja vastaste peatreener oli sunnitud aja maha võtma. Sellest oli abi, sest eeldatavalt tugevam vastane sai oma mängumootori tööle ja sammhaaval suurendas vahet. Suutsime küll kohati leida häid lahendusi kuid vastane oli siiski ühtlasem ja tugevam.

Hullu ei midagi, kolm mängu ees ja kõige tugevamaga lahing peetud.

Teine mäng Keila KK-ga oli selle turniiri parim. Vastas oli tugev sats, kus liidrikoormat kandsid paar väga tehniliselt osavat poissi.

See oli mäng, kus suutsime hoida ise kõvasti teravust, saime palju vabaviskeid ja sealt lihtsaid punkte. Kaitses suutsime vastaste liidreid pidurdada, ning püsisime mängus kõik neli veerandaega.Lõpuks siiski 8 punktiline kaotus 34:42.

Treenerilt kiidusõnad!

Sellega oli esimene päev läbi, nüüd ootas veekeskus :)

Teise päeva esimene mäng Haabersti SK-ga. Alustame hästi, juhime, täiesti mängitav team, vastastel 16 mängijat. Nüüd tuleb eriti hästi välja see, et pole vahetust. Vastane vahetab palju on kogu aeg agressiivselt üle välja peal ja meie poisid väsivad. Ometi oleme veel kolmanda veerandaja lõppedes taga kõigest 3 punktiga. See oli ka kõik, lõpuks käriseb vahe -15 peale.

Tund vahet ja neljas mäng Tiit Soku KK-sinistega.

Siin pole kirjutada midagi, üks suur kannatamine ja võitlus väsimusega. Skoorida ei suuda, jalad ja pea ei tööta enam. Kaotame seisuga 20:32.

Poisid on vaprad, vähem kui 24h-iga pidada neli mängu ilma vahetuseta – VÄGEV

Võidud pole kaugel!!!

Võistkonda kuulusid: Oskar Maripuu, Rasmus Olop, Margus Mägi, Egert Tambur, Ardi Kald, Tanel Kreem, Sten Sagor, Markkus Tamm, Karl-Hendrik Mäeots ja Andri Truumees.

Andre Kuntsel,

Orissaare Sport

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.