main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Martin Štolfa koos treener Tiit Uspenskiga. Orissaare Sport

Martin Štolfa koos treener Tiit Uspenskiga. Orissaare Sport

Orissaare maadlejad tegid Eesti meistrivõistluste debüüdi

Kategooriad: maadlus
Autor: Alver Kivi
06.02.2017
14:57

Eesti meistritiitleid jagati õpilaste vanuserühmas, mis on kõige noorem rühm, kus võimalik meistriks tulla. Vanuse poolest on nn. õpilased 15.-14. aastased ja 13.-12. aastased saavad osaleda eriloaga.

Orissaarest olid võistlustules Karli Kaal, Martin Štolfa ja Gregor Andreas Amelkin. Karli ja Martin saavad selles vanuserühmas võistelda veel ka järgmisel aastal ning Gregor Andreas lausa kaks aastat.

Karli Kaal maadles kehakaalus -42 kg, kus oli 11 osalejat, Gregor Andreas Amelkin kehakaalus -59 kg, kus oli 9 osalejat ja Martin Štolfa kehakaalus -66 kg, kus oli 11 osalejat. Kõik poisid saavutasid tubli 5. koha, kus alla jäädi ainult hilisematele meistritele ja medalistidele.

Saavutatule lisab tulemuslikkust ka teadmine, et Gregor Andreas Amelkin ja Martin Štolfa võistlevad käesoleval aastal harjumuspärasest kaalukategooriast kaal suuremas, mis tähendab 4-5 kg raskemaid vastaseid.

Kindlasti andis toimunud võistlus poistele motivatsiooni edasiseks, sest Eesti parimad on vaid sammu kaugusel.

Orissaare Sport

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.