main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Orissaare kossupoisid võidukad

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
18.10.2021
09:23

Sel nädalavahetusel algas uus Balti liiga  hooaeg Orissaare Spordi U-16 korvpalluritel, kui reedest pühapäevani mängiti Käärikul esimene etapp.

Kohale olid tulnud võistkonnad Eestist, Lätist, Rootsist ja isegi Moldovast. Rahvusvahelisi mänge ei ole saanud pidada juba päris pikka aega, sellepärast oli ka ootus suur.

Lühidalt võib öelda, et poisid olid väga tublid, mängisid kiiret ja agressiivset korvpalli. Tasuks viis võitu viiest mängust. Üle mängiti kolm võistkonda Lätist, rootslaste Stockholmi Alvik Basket ja moldovlaste Admirals Basketball Academy.

Kindlasti tahaks tänada meie häid toetajaid Klotoid OÜ-d ja Kingli Grupp OÜ-d tänu kelle abile saavad poisid tugevaid rahvusvahelisi mänge mängida. Arengule on see hädavajalik.

Kellel rohkem huvi siis Balti liiga kodulehel mängude statistika ja muu info kõik ilusti olemas.

http://bbbl.info/

Poiste treener on Andre Kuntsel

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.