main banner
Saaremaa Spordisõber logo
treener Viktor Umb oma õpilastega. Saaremaa Merispordi Selts

treener Viktor Umb oma õpilastega. Saaremaa Merispordi Selts

Optimistidel purjetajad Pärnus edukad

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
18.06.2020
11:04

Sõideti Pärnu jahtklubi ja Eesti optimist klassi Liit poolt korraldatav LHV karikavõistluste 1. etapp. Võistlemas oli 63 last kaheksast klubist, Saaremaa Merispordi Seltsi esindas neli noort purjetajat, vahendab SMS.

Trinette Välissson sai poodiumile ja võitis teise koha, Karl Martin Kremm oli 9., Tobias Kalle 15. ja Anni Kubjas 17. Noori juhendas treener Viktor Umb.

LHV sari on sisenejasari võistlemist alustavatele lastele, seega sõidetakse Optimistidega. Sarja etapid viiakse läbi võimalusel kaitstud veealal, võistlussõitude pikkus on 25- 35 minutit. Neil kohanemiseks ja õppimiseks mõeldud võistlustel on lubatud laste vajadusepõhine juhendamine ehk piloteerimine.

2020 .aastal toimub kolm LHV sarja etappi ning sellele lisaks kolm võistlust eriarvestusega Eesti meistrivõistluste sarjas veel mitte startinud lastele sarnastel tingimustel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.