main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Olümpiakomitee tunnustas sportlikke perekondi

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
06.10.2021
08:29

Eesti Olümpiakomitee tunnustas Eestimaa sportlikke perekondi, kelle valisid välja maakondade spordiliidud.

EOK liikumisharrastuse juht Peeter Lusmägi sõnul tänatakse perekondi, kelle kõik liikmed tegelevad aktiivselt liikumisharrastusega. “Eesti Olümpiakomiteel oli rõõm võõrustada ning tänada kõigi 15 maakonna sportlikumaid peresid Tallinnas. Meie eesmärgiks on, et enamik eestimaalasi tegeleks korrapärase liikumisharrastusega ning meie külalised on oma elustiiliga paljudele eeskujuks. Nende jaoks on liikumine ja sportimine igapäevaelu lahutamatu osa, mis liidab perekonda ning aitab huvitavalt, kasulikult ja kvaliteetselt vaba aega sisustada,” ütles Lusmägi.

Perekond Puiestee Saaremaalt. Saare maakonna sportlikem perekond on kokkuhoidev ja koos treeniv perekond Puiestee. Pereisa Kent ja pereema Meelika tegelevad kergejõustikuga ning oma sportliku hoiakuga on eeskujuks lastele, Kennetile ja Ron Sebastianile. Mõlemad on tegelenud kergejõustikuga juba aastaid, olles Eesti mitmevõistluses oma vanuseklassi edetabeli tipus. Ron Sebastin valiti Eesti Kergejõustikuliidu poolt 2020 aasta U14 klassi parimaks noorsportlaseks. Vanemad elavad poegadele väga kaasa ning on neile treeningutel ja võistlustel toeks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.