main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Olümpiakomitee premeeris maailmameister Robert Virvest

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.12.2022
14:45

Eesti Olümpiakomitee premeeris 2022. aastal mitteolümpiaaladel maailmameistriks tulnud sportlasi ja nende treenereid kogusummas 52 000 euroga. Autoralli maailmameister klassis Rally 3 Junior Robert Virves sai 1500 eurot.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa avaldas tunnustust maailmameistritele ja nende treeneritele. „Sport on eriline eluvaldkond, selle võitude korral heisatakse lipp ja mängitakse võitja koduriigi hümni. Suur tunnustus maailmameistritele ja nende treeneritele Eestile toodud rekordarvu medalite eest!“ ütles Sõõrumaa.

Rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalipreemiad määratakse vastavalt EOK täitevkomitee poolt kinnitatud korrale. Mitteolümpiaalade rahvusvahelisi tiitlivõitjaid saab EOK premeerida täitevkomitee otsusega rahaliste võimaluste olemasolul.

Preemia said ka maailmameistrid purjetamises klassis ORC C kapten Ott Kikkas, Marjaliisa Umb, Karl-Robert Trink ja saarlane Siim Ots– kokku 2500 eurot.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.