main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Kiil ja Olavi Paju testimas. Erakogu

Ott Kiil ja Olavi Paju testimas. Erakogu

Olavi Paju teeb Saaremaa rallil debüüdi

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.10.2019
08:33

Saaremaa ralli võistlusklassis EMV 6 tuleb esimest korda starti rallipaar Olavi Paju ja  Ott Kiil, kelle sõiduvahendiks on Renault Clio. Pajule on see debüüdiks sportrallil.           

“See võimalus kukkus kätte ja ei saanud kasutama jätta,” ütles seni vaid rahvarallil võistelnud Olavi Paju. “Otile pakuti rendiautot ja tal oli esimene mõte sõita seda rallit koos minuga. See on minu jaoks esimene sportlik ralli ja seepärast kindlasti väga suur väljakutse. Siin peab kõik asjad ise otsustama ja erinevalt rahvarallist, kus legend on paigas peab kõik ise kirja panema. Muidugi on ka auto hoopis teisest puust ja kiirused on ju ka teised.”

Olavi Paju sõnul on raske nii äkki sellisel tasemel sõitma hakata ja palju pole ka autot testida saanud ning seepärast on esimene eesmärk lõpuni sõita. “Aga olen enda jaoks ka mõned nimed välja vaadanud, keda tahaks sellel rallil edestada,” lausus ta.

Osalemine tänavusel Saaremaa rallil on Olavi Pajule väga oluline, sest ta on juba lapsena käinud seda kihutamist raja ääres vaatamas. “Ja muidugi on see mulle ju esimene sportlik ralli,” märkis ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.