main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal on Robert Virves ja Aleks Lesk. Alar Truu

Rajal on Robert Virves ja Aleks Lesk. Alar Truu

Oktoobris sõidetakse 55. Saaremaa ralli

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.09.2022
09:23

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste sarja viimane ehk 7. etapp sõidetakse 7. – 8. oktoobril juubelihõngulisel 55. Saaremaa rallil.

„Tänavune Saaremaa rally kannab juba järjekorranumbrit 55 ja see ilmestab hästi, kui oluline on see sündmus nii Saaremaa, kui ka rallirahva kogukonna jaoks,“ ütles Saaremaa ralli direktor Villi Pihl.

„Oleme korraldustiimiga teinud juba pikalt ettevalmistusi selleks, et juubelihõnguline võistlus oleks põnev ja meeldejääv nii võistlejatele, aga ka kaasaelajatele. Võistlustrassi kokkupanekul lähtusime traditsioonidest, aga oleme taaskord toonud sisse ka uusi lõike, et ka vanadel kaladel ikka pilk terav püsiks ja kõik lihasmälust ei tuleks. Ootame kõiki vanu ja uusi rallisõpru juba oktoobrikuu teisel nädalavahetusel Saaremaale, et pidada maha hooaja köige mönusam ralli ning tähistada juubelit väärikalt.”

Tänavu oma 55. juubelit tähistavale Saaremaa rallile antakse pidulik start reedel, 7. oktoobril kell 17:30 Kuressaare linna keskväljakult. Võistlustrassi pikkuseks on korraldajad tänavu planeeritud 608,40 km, millest lisakatsed moodustavad 133,97 km (85% kruus ja 15% asfalt). Kokku tuleb võistlejatel läbida 13 kiiruskatset, millest 3 sõidetakse reedel ja 10 laupäeval.

  1. Saaremaa rally on autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste sarja 7. etapp (4. etapp klassidele EMV9 ja EMV10 võistkondlik arvestus), Estonian Junior Challenge 2022 5. etapp ja Lada Cup 2022 7. etapp.
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.