main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg soojendusel. Irina Mägi

Helar Jalg soojendusel. Irina Mägi

Novembrikuus oli vollefännide lemmik Helar Jalg

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.12.2017
08:39

Saaremaa Võrkpalliklubi fännid valisid esimest korda välja oma lemmiku ja novembrikuu auhinna Visa Hing sai Helar Jalg.

„Helar Jalg on mees, kes  pakkus publikule rohkelt kaasahaaravaid hetki palliplatsil,“ rääkis üks fännide eestvedajaid Triin Sepp, lisades, et Helar aitas nii mõnelgi korral meeskonna taas reepeale ning justkui Bruce Willis ei hoolinud ta mõnest kriimust ja alistas kõik vastased!

Auhinda hakatakse välja andma igas kuus. Esimene valik tehti aktiivseimate fännidega ja otsus oli ühehäälne. Edaspidi on plaanis ka kodumängudel anda võimalus publikul valimistel sõna sekka öelda ja nad saavad hääletada kohapeal oma lemmiku poolt.

Helar Jalg ütles, et suhtub fännide tunnustusse väga positiivselt. „Ilmselt jäin siis neile millegagi silma, mis pole ainult punktide toomine väljakul,“ lausus ta. „Kindlasti tuli selline tunnustus ootamatult, sest olen ikkagi olnud pigem vahetusmehe rollis ja ei ole esimest viiulit meeskonnas mänginud.“

Helar Jala sõnul on ta jäänud oma senise mänguga pigem rahule ja tähtis on see, et meeskonnal läheb hästi. „Fännid on kindlasti minu karjääri kuue hooaja jooksule kõige paremad. Mõnus on tulla saali mängima, mis on rahvast täis ning kus elatakse kaasa. Väga positiivne on see, et on tekkinud fännid, kes käivad meid toetamas Lätis ja mandril. Loodan, et neid inimesi tuleb hooaja käigus veel juurde. Müts maha Saaremaa võrkpalliklubi fännide ees!“

Triin Sepp avaldas lootust, et selline mängijate tunnustamine fännide poolt lisab särtsu mängijatele ja ka fännidele endile. „Fännide tunnustus ja poolehoid on oluline,“ rõhutas ta. „See muidugi ei tähenda, et teised kuidagimoodi kehvemad oleksid. Võrkpall on meeskonnaala ja olulised on kõik meeskonnaliikmed.“

Facebooki lehel Saaremaa Võrkpalliklubi fännid on juba pea 400 sõpra, kuid nagu kodumängud on näidanud, siis on meeskonnal toetajaid tegelikult veelgi rohkem. Triin Sepa sõnul on võrkpall saanud Saaremaal väga populaarseks ja inimesed, kes varem ei teadnud võrkpallist suurt midagi on endalegi üllatuseks suureks fänniks saanud.

Kuigi Saaremaa Võrkpalliklubi on Credit24 meistriliigas mänginud alles kolm kuud on fännid teinud juba ühiseid väljasõite mängudele ka väljaspool Saaremaad. Jaanuari lõpus plaanitakse lausa kolmeks päevaks üheskoos Lätti minna, et olla toeks oma tiimile. Kõik liituda soovijad on teretulnud. Kogu info on Saaremaa VK fännklubi lehel Facebookis olemas ja alati saab infot ka kodumängudel.

„Iga mänguga muutuvad ka fännid julgemaks ja üha enam elatakse aktiivselt kaasa,“ märkis Triin Sepp. „Mängijatele tähendab selline poolehoid palju ja ka endal on lõbusam kaasa elada, kui oleme justkui üks. Loodame, et juba järgmisel mängul laulavad kõik julgelt kaasa ja SAAREMAA – SAAREMAA kõlab üle saali kõvemini kui kunagi varem!“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.