main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Noortel tennisistidel edukad turniirid

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
06.11.2018
08:44

Saaremaa Tennisekooli õpilased tegid oktoobris ja novembri algul mitu edukat turniiri.

Noorte GP etappidel tennises osaleb 32 paremat, mis on jagatud kahte tugevusgruppi. Saaremaa noored on vahelduva eduga mänginud nii esimeses, kui teises tugevusgrupis ja teinud seda edukalt.

Tondirabas mängitud P12 etapil võitis Ron Torn teises grupis veerandfinaalis Romet Nigula 6:4, 6:2, poolfinaalis alistas ta Oliver Pariku 6:2, 7:5 ja kaotas finaalis Edvin Averjanovile 2:6, 2:6. Laagri GP-l mängis Ron Torn esimeses grupis ja jõudis veerandfinaali, kus kaotas Sander Sootlale 6:7, 4:6. “Ron mängis nendel turniiridel väga hästi,” märkis treener Rauno Gull, lisades, et väljakul tegutses ta oma võimete piiril.

T12 vanusegrupi Rakvere GP-l sai Grete Gull esimeses grupis finaali. Veerandfinaalis võitis ta Nora Leinuse 6:1, 6:2, poolfinaalis Adriana Rootsi 6:1, 6:2, kuid tunnistas finaalis Maarja Leinstrepi paremust 6:2, 6:2.

Tartu Veeriku SK GP-l mängis Grete Gull vanuseklassis T14. Veerandfinaalis võitis ta Kaia Kruusi 6:1, 6:4, poolfinaalis Nikol Keduni 6:2, 6:3 ja kaotas finaalis Anette Klettenbergile 3:6, 2:6.

“Grete mängis Rakveres kuni finaalini okeilt,” rääkis Rauno Gull. “Finaalis tuli väike ärakukkumine, aga nad mängivadki Leinstrepiga nii, et kord üks-kord teine, aga väike pettumus ikka. Tartus tegi ta kaks head mängu, aga finaalis võttis suurem tüdruk jõuga oma.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.