main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noortel edukas kabevõistlus

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
11.02.2018
16:57

Kui haiguste ja ajaliselt kattunud ürituste tõttu kõrvale jäämist mitte arvestada, läksid laupäeval peetud koolinoorte kabeesivõistlused päris hästi korda.

Üheksa tütarlapse ringsüsteemis turniiril jõudsid esikolmikusse vaid noorema astme (I-IV klass) mängijad. Võitis Kai Kommel Muhust 7 punktiga. Järgnesid Kahtla tüdrukud .Olivia Valk 6,5 ning Marta Link 6 punktiga. Neljas oli ainus keskastme võistleja Hiie Mägi samuti Kahtlast 4,5 punktiga.

Ka 6 keskastme ja 4 noorema astme poissi mängisid ühisel turniiril, kuid seal panid vanemad oma paremuse kindlalt maksma. Kolmikvõidu said Kahtla kooli taustaga poisid, kellest 7 punktiga kolmandaks tulnud Karl Henry Teär nüüd küll juba Saaremaa Ühisgümnaasiumis õpib. Võtdselt 8 punkti kogusid Rando Nõmm ja Oliver Valk, lisamatši esimese võiduni võitis Nõmm 1,5:0,5 ja tuli võitjaks.

Noorematest poistest said kaksikvõidu Kuressaare Gümnaasiumi poisid Aleksander Aulik ja Ott Johannes Valge. Kui Auliku (4 p.) esikoht oli kindel, siis Valge (2,5 p.) edestas samapalju kogunud Andre Janterit Kahtlast alles pärast järelvõistluse võitu 1,5:0,5.

Jaan Truu

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.