main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Parimad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Noorte rannavolles selgusid Saaremaa meistrid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.07.2018
10:14

Saaremaa koolinoorte meistrivõistlused rannavõrkpallis peeti Kuressaare rannas, kus võistlustules oli nii poisid, kui ka tüdrukud ja seda neljas vanuseklassis.

Noormeeste U20/U18 turniirist oli osavõtmas 4 paari, kes kõik üksteisega läbi mängisid. Võiduka turniiri tegid Õispuu/Kivi, kes alistasid kõik vastased 2:0. Teine koht Roodi/Vahterile ja kolmas oli Losnikov/Aun. Ainsana jäi võiduta Kikas/Sepp. Noormeeste turniiril aga mängisid Roodi/Vahter väljaspool arvestust, kuna Egert Roodi on pärit Kohilast ja tema ei läinud oma paarilisega Saaremaa Meistrivõistluste arvestusse. Seega Saaremaa meister on Õispuu/Kivi, teine koht Losnikov/Aun ja kolmas Kikas/Sepp.

Tüdrukute U20/U18 osavõistlusest  võttis sarnaselt noormeestega osa 4 paari.  Kolme võiduga tuli Saaremaa meistriks Kadaja/Mägi. Poodiumi teisele reale astusid Aru/Sild ja pronksised autasud võttis vastu Aavik/Põld. Neljas koht sellel aastal kuulus Tänav/Antsaarele. Poiste U14/U16 turniiril polnud vastast Andrejev/Poolile ja tulid kolme võiduga esimeseks. Teine koht kuulus Tool/Rosljukile ja kolmas koht Erin-Uussaar/Buschwaldile. Neljandaks tulid Raamat/Palijenko.

Neidude U14/U16 vanuseklassis võidutsesid Aavik/Pihel, kes kaotusekibedust sellel korral tunda ei saanud. Teine koht selles vanuseklassis kuulus Muru/Puustile ja kolmas oli Tasane/Aavik. Tublilt mängisid kolm-neli aastat vanematega kolmik Tamleht/Põder/Järelaid, kes kaotustest hoolimata said väärt kogemusi rannavõrkpalli väljakutel ja kindlasti tulevikus kuuleme nendest neidudest veel palju.

U20/U18 poiste turniiri paremusjärjestus:

 1. koht Sander Õispuu/Oskar Kivi
 2. koht Maksim Losnikov/Hardi Aun
 3. koht Karel Kikas/Randel Sepp
 4. koht Egert Roodi/Mart Vahter

U20/U18 tüdrukute turniiri paremusjärjestus:

 1. koht Maike Kadaja/Karoli Mägi
 2. koht Kadri Aru/Kristel Sild
 3. koht Laura Aavik/Kätriin Põld
 4. koht Kaisa Tänav/Anete Antsaar

U14/U16 poiste paremusjärjestus:

 1. koht Egert Andrejev/Gerdo Pool
 2. koht Tanel Tool/Martin Rosljuk
 3. koht Markkus Erin-Uussaar/Mark Jake Buschwald
 4. koht Tanel Raamat/Laur Palijenko

U14/U16 tüdrukute paremusjärjestus:

 1. koht Laura Aavik/Kaari Liis Pihel
 2. koht Mia Muru/Marie Puust
 3. koht Geidi Tasane/Grete Aavik
 4. koht Helena Tamleht/Maarja Põder/Mariete Järvelaid
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.