main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peeter Kaju merel. Riina Ramst

Peeter Kaju merel. Riina Ramst

Noorpurjetajad alustasid hooaega Pärnus

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
15.06.2020
09:31

Pärnus sõideti purjetamise Eesti meistrivõistluste esimene etapp, kus tegid kaasa ka Saaremaa Merispordi Seltsi purjetajad.

Laser Standard klassis tegid Eesti meistrivõistluste esimesed sõidud Silver Vahstein ja Peeter Kaju, kes Eesti selle klassi tippudega konkureerides olid vastavalt 9. ja 8. Kokku osales veel 14 võistlejat. Ülekaalukalt võitis mitmel korral olümpial osalenud Karl-Martin Rammo.

Laser Radial klassis sai Karl Ader 31 võistleja konkurentsis 27. koha. Selle klassi võitis Läti neiu Agija Elerte. Sel nädalal ollakse 16.-17. võistlemas Optimist LHV klassi karikavõistluste I etapil ja 18.-21. Lätis Salacgriva lahtistel meistrivõistlustel.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.