main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Laagrilised Leisis. Saaremaa Võrkpalli Liit

Laagrilised Leisis. Saaremaa Võrkpalli Liit

Noored võrkpallurid ladusid hooajale põhja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.08.2017
11:33

Saaremaa Spordikooli võrkpallurid olid terve eelmise nädala Leisis laagris, kus laoti põhja eelseisvaks hooajaks.

Esmaspäevast-pühapäevi kestnud laagris pandi ennekõike rõhku füüsilisele, kus rassiti jõusaalis, arendati hüppevõimet ja mõõdeti metsarajal kilomeetreid. Rasketele ja mitmekülgsetele trennidele pakkusid aga vaheldust erinevad võistlused: sulgpall, võrkpall ja muud sellised tegevused.

Õhtud lõpetati alati ühiskondliku tegevusega, kus teritati mälu viktoriiniga, orienteeruti Leisi alevikus ning osavamad selgitati footgolfi väljakul. Saaremaa Spordikooli poiste treener Asko Esna: „Laager läks igati korda ja saime sellel aastal palju õues treenida. Esimese turniirini ei ole enam palju aeg jäänud ja järgmisel nädalal alustame juba pallitrennidega.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.