main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored võistlesid TV 10 olümpiastardis

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
28.03.2023
08:48

Laupäeval toimus Tartu Ülikooli Spordihoones TV 10 Olümpiastarti kolmas etapp.

Saarlaste parimad kohad: Andro Jürisson (Nooruse  kool) saavutas vanemate poiste kõrgushüppes tulemusega 1.65 viienda koha ja kuulitõukes tulemusega 12.02 kuuenda koha.

Uku Rüütel (Orissaare/Tornimäe) vanemate poiste kõrgushüppes kuues – tulemus 1.60.

Risto Nurk (Leisi keskkool) nooremate poiste arvestuses kuulitõukes viies tulemusega 10.91  ja kaugushüppes 4.56  ja  üheksas  koht.

Lisell Laul (Orissaare/Tornimäe) tuli vanemate tüdrukute kaugushüppes tulemusega 4.88 seitsmendaks ja kõrgushüppes tulemusega 1.50 üheksandaks.

Väikeste koolide arvestuses juhib Orissaare gümnaasiumi ja Tornimäe põhikooli ühisvõistkond. Suuremate koolide arvestuses hoiab Nooruse kool 12-ndat kohta.

Ain Koplimäe

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.