main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored purjetajad merel. SMS

Noored purjetajad merel. SMS

Noored purjetajad olid võistlustules

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
08.07.2020
08:13

Nädalavahetusel peeti erinevaid võistlusi, Saaremaa Merispordi Seltsi noored purjetajad osalesid Tilgu Sadama jahtklubi poolt korraldatud Tilgu Regatil, kus startis kokku 103 purjetajat üle kogu Eesti.

Optimist klassis oli lainetel 59 last. Kuldse medali ja Tilgu Regati originaalkarika sai noor Rico Robert Alliksoon. Sten Erik Mägi oli 7., Trinette Välisson 12., Anni Kubjas 19. ja Karl Martin Kremm 26.

ZOOM8 klassi 26 purjelapse seas viis võidukarika koju Siim Siimson Tartust. SMS klubi noored reastusid vastavalt: Olger Hannes Mets 7., Artur Ader 8. ja Uku Mägi 10.

Laser 4,7 klassis võitles lainetega 18 noort, võidukarikas läks naabersaare noorele Jorgen Kuivonen Jahtklubi_Dago/Tallinna Jahtklubi. Saarlastest oli Georg Paomees 5., Meribel Vahstein 6. ja Jason Mäeots 10. Noori juhendasid võistlustel treenerid Kristiina Klaos ja Viktor Umb.

Saaremaa Merispordi Selts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.