main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Saat Äksis. MC Saaremaamoto

Siim Saat Äksis. MC Saaremaamoto

Noored motomehed edukad

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
16.06.2014
15:40

15. juunil toimus üleeestilise noorte motokrossisarja Äksi Junior Cup esimene etapp. Saarlastest olid esindatud MC Saaremoto sõitjad Siim Saat, Karl-Ares Hommik ja Karl-Joosep Steinberg.

Masinaklassis Quad 100B saavutas Siim Saat esikoha ja Karl-Ares Hommik 4. koha. Karl-Joosep Steinberg saavutas Quad 200 Yamaha klassis kokkuvõttes 3. koha.

Nädal tagasi Karksis toimunud Eesti meistrivõistluste raames toimunud Coffee in karikasarjas saavutasid noored krossisõitjad samuti häid tulemusi: Siim Saat oli 1. ja Karl-Ares Hommik 3.

Meie noorte sõitjate järgmine võistlus on siin samas Saaremaal 22. juunil Jaanikrossil Kaarma krossirajal. Tulge krossile.

MC Saaremoto

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.