main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu. Erakogu

Oskar Nisu. Erakogu

Nisu ja Lauk sõidavad koondisega Balti keti velotuuril

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
11.08.2020
07:59

Kokku 554 km pikkusel Balti Keti velotuuril sõidavad Eesti maanteekoondises kõrgete sihtide nimel ka Oskar Nisu ja Karl Patrick Lauk. Algselt pidanuks sõitma ka Mihkel Räim, aga tema jääb käevigastusega kõrvale, vahendab marathon100.

Balti Keti velotuur on Eesti koondisele viimaseks testiks enne Euroopa meistrivõistlusi. Kuus meest seitsmest suunduvad nädal pärast mitmepäevasõidu lõppu maanteesõidu EM-ile, mis toimub 24.-28. augustini Prantsusmaal, Plouay`s. Euroopa jalgratturite liidult pole seni signaali tulnud, et EM koroonaviiruse tõttu ära jääks.

Küll on koroonaviirus teinud seda, et Balti Keti velotuur ei saa tänavu kulgeda kõigis kolmes Balti riigis. Erinevad piirangud riiki sisenejatele ja tervisekontrolli nõuded spordivõistluste korraldajatele on sundinud viimasel hetkel kavas tegema korrektuure. Leedu etapp jääb ära, Läti pinnal tuuri kolmandal päeval küll sõidetakse, kuid start ja finiš on Eestis Valgas.

Balti Keti velotuur 2020 etapid (muutused seoses COVID-19 viiruse levikuga):

  1. august – I etapp, Tallinn – Raasiku – Väike-Maarja – Kuremaa – Jõgeva, 200 km
  2. august – II etapp, Tartu/Ülenurme – Otepää – Lüllemäe – Valga/Valka, 174 km
  3. august – III etapp, Valga – Valga, 180 km

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.