main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaagup Kallase senine hooaeg on olnud edukas. Alver Kivi

Jaagup Kallase senine hooaeg on olnud edukas. Alver Kivi

Niitvälja Kolmevõistluse karikas 2021 võitsid Jaagup Kallas ja Olli Royal

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
30.06.2021
09:24

Möödunud pühapäeval toimus traditsiooniline Niitvälja Karikas kolmevõistluses, kus omavahel võeti mõõtu nii CCN80 kui ka CCN100 klassides.

Põhiklassis tegi tugeva alguse Eliise Leedmaa (Vändra RSK) hobusel Carraya, kui koolisõidutulemusega 69,09% võistlust juhtima läks, samuti ei lisandunud paarile karistuspunkte ka takistussõidust. Teisena oli kannul Jaagup Kallas (Saare RK) Olli Royalil (koolisõit 67,95%), kes samuti takistussõidus ei eksinud, vahendab Hobumaailm.ee.

Esikoha otsustas kross – kahjuks tuli Eliisel Carrayaga sisse üks eksimus ning nii vormistaski Jaagup CCN100 klassi võidu enda nimele lõpptulemusega 32,1 karistuspunkti. Teise koha võitles välja Kaire Kalm (ESHKS) hobusel Cavalier (35,0 kp), kolmandad olid kogenud Ervi Kaasiku (Nõo RK) ja Cendoria S (37,7 kp) ning neljas ja viies koht kuulusid Järvamaa RSK sportlasele Anna-Liisa Raudsepale vastavalt hobustel Cardos (43,2 kp) ja London Gypsy (44,0 kp). Kokku startis klassis 18 võistluspaari.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.