main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti koondis. Eesti Kergejõustikuliit

Eesti koondis. Eesti Kergejõustikuliit

Niit ja Treiel koondisega veerandfinaalis

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
26.06.2019
09:25

Minskis peetavatel Euroopa mängudel toimunud uudse kergejõustikuformaadi Dynamic New Athletics´i (DNA) võistlus lõppes Eesti koondise jaoks veerandfinaalis. Rivistusse kuulusid ka Johannes Treiel ja Marek Niit.

Alagrupiturniiril sai Eesti 34 punktiga 2. grupis kuuenda koha ja jätkas poolfinaalikoha püüdmist kolmandas veerandfinaalis koos Rumeenia, Sloveenia, Leedu, Türgi ja Hispaaniaga. Seal saadi viies koht 42 punktiga. Poolfinaali pääsesid Hispaania ja Türgi.

Eesti koondis sai tugevas 2. alagrupis 34 punktiga kuuenda koha. Alagrupi võitis 83 punkti kogunud Venemaa koondis, kes pääses otse poolfinaali. Teine oli Prantsusmaa 64 punktiga ja kolmas Itaalia 54 punktiga.

4×400 m teatejooksunelik Liis Roose, Helin Meier, Jaak-Heinrich Jagor, Marek Niit saavutasid ajaga 3.25,88 viienda koha. Johannes Treiel kukkus õnnetult 110 m tõkkejooksus, ent jätkas siiski ning tõi võistkonnale 2 punkti.

Veerandfinaalis uuendas Eesti 4×400 m segateatejooksunelik (Liis Roose, Jaak-Heinrich Jagor, Marek Niit, Helin Meier) ajaga 3.24,11 Eesti rekordit. Meeste 110 m tõkkejooksus sai Johannes Treiel ajaga 14,68 viienda koha.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.