main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit on valikuga rahul. Salo Viesti

Nette Peit on valikuga rahul. Salo Viesti

Nette Peit liitus Salo LP Viestiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.04.2019
14:58

Soome meisterklubi Salo LP Viesti jätkab klubile edu toonud traditsiooni ning värbab naiskonda Eesti rahvuskoondise mängijaid! Uueks hooajaks on leping sõlmitud nurgaründaja Nette Peidiga, vahendab volley.

Nette Peit: “Valisin Salo, sest nagu lõppenud hooaeg näitas, on see Soome parim klubi. Minu Eesti sõbrad, kes on siin mänginud, on klubi kohta vaid head rääkinud. Loodan, et võidan uuel hooajal oma esimese medali Soome liigas.”

Varasemalt on Salos mänginud Anu Ennok ja viimastel aastatel Kertu Laak. Peit kuulus lõppenud hooajal Soomes LP Kangasala ridadesse.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.