main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pronksine võistkond. FC Kuressaare

Pronksine võistkond. FC Kuressaare

FC Kuressaare neidudele meistrivõistluste pronks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.11.2018
13:40

Tüdrukute U15 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistlused võitis Tallinna FC Levadia, edestades JK Tabasalu ja FC Kuressaaret.

“Mina olen rahul ja tüdrukud on ka rahul,” tunnistas võistkonna treener Reivo Vinter. “Tegelikult oli kuni viimaste voorudeni veel võimalik võita ka kuldmedalid, aga pronks on ka hea autasu.”

Kokku võttis liigast osa 15 võistkonda ja 254 mängijat. Pärast 15. vooru jagati tabel pooleks ning kaheksa esimest võistkonda hakkasid heitlema medalite nimel ning teised võistkonnad jagasid ülejäänud kohti.

Levadia sai 21 kohtumisest kirja 19 võitu ja teenis 57 punkti. Teisele kohale mängis ennast JK Tabasalu, jäädes võitjatele alla vaid 2 punktiga. Kolmandana lõpetanud FC Kuressaare teenis 50 punkti. Esikolmikule järgnesid Viimsi MRJK (46 punkti), Tallinna FC Ajax (39), Kohila Püsivus (30), Pärnu JK (29) ja Tallinna FC Flora (20).

“Hooaja alguses saime kohe hästi minema,” rääkis Reivo Vinter. “Saime seitse-kaheksa võitu järjest ja siis tuli esimene kaotus, mille järel olid tüdrukud veidi šokis, sest nad arvasid, et me ainult võidame. Teises pooles me enam nii palju väravaid ei löönud, aga mängus panime juurde.”

Reivo Vinteri sõnul on ta kõige enam rahul võistkonna arenguga. “Üldine mängupilt paranes, kaitses olime tublimad ja saime küpsemaks,” lausus treener. “Kui vaadata seda kuidas mängisime hooaja algul ja kuidas sügisel, siis areng on olnud silmnähtav. Kokkuvõttes murekohti nagu polegi. Suhtumine on paranenud, trennis käiakse korralikult ja ka tüdrukuid on juurde tulnud.”

Liiga suurimaks väravakütiks kerkis FC Levadia mängija Jaanika Volkov, kelle arvele jäi koguni 55 tabamust. Talle järgnesid 42 väravaga Jekaterina Kondik (Ajax) ja 36 tabamusega Kristina Teern (Kuressaare) ja Keidy Pööra (Tabasalu).

Mängisid: Hanna Ellermaa, Sessely Järvalt, Elisabeth Käspre, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Liise Lindau, Annabel Metsalu, Greteliis Nisu, Pilleriin Pohlak, Marie Puust, Marii Silts, Helina Tarkmeel, Kristina Teern, Kristi Tuuling, Vanessa Vihman, Victoria Vihman.

Tüdrukute U15 vanuseklassi esikolmikut ja parimat väravakütti autasustatakse 9. detsembril toimuval noorte hooaja lõpetamisel Estonia kontserdisaalis.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.