main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kadi Kalm ja Karoli Mägi mänguhoos. Alver Kivi

Kadi Kalm ja Karoli Mägi mänguhoos. Alver Kivi

Naiste rannavolle tiitel Kadi Kalm – Karoli Mägile

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.07.2019
09:28

Laupäeval Kuressaare rannas mängitud maakonna naiste rannavolle meistrivõistluste finaalis võitsid Kadi Kalm ja Karoli Mägi paari Maike Kadaja ja Kätriin Põld 2:1, viimase geimi 15:13.

“Turniir kulges pingeliselt,” tunnistas Kadi Kalm, kes ei osanud öelda mitmes maakonna rannavolle tiitel see talle on, sest paar aastat jäi vahele. “Meil olid juba alagrupis väga tihedad mängud ja midagi ei tulnud lihtsalt. paaride mängutase oli korralik ja häid mänge oli palju.”

Kui esimese geimi võitsid Kalm – Mägi kindlalt, siis teine kuulus Kadaja – Põllule. Kolmandas oli nende edu juba 5:0, kuid võiduks sellest ei piisanud. “Finaalis oli mäng kõikuv,” lausus Kadi Kalm.

“Algul me ei eksinud nii palju, aga siis hakkasime ise rumalaid asju tegema ja eks see sealt tuligi. Kolmandas natuke juba tundus, et võib ära minna, aga ütlesin Karolile platsi peal, et rannavolles on kõik on võimalik ning päris tihti saab järgi võtta ja ka meil õnnestus.”

Kadi Kalm ei osanud öelda, mis lõpuks võitja selgitamisel määravaks sai. “Eks need lühikesed geimid on nii, et kellel rohkem veab,” leidis ta. “Meil kukkus lõpus paar palli piiri peale ka, kuigi neid väga ei tulnud. Noored hakkasid siin ka vahepeal eksima ja see võib-olla lõpuks ka otsustas.”

Pronksimängus olid Cristin Lepp ja Krista Kostelainen Janne Järvalt ja Gerli Gulli 2:0. Poolfinaalis võitis Maike Kadaja – Kätriin Põld Janne Järvalt – Gerli Gulli 2:1 ja Kadi Kalm – Karoli Mägi Cristin Lepp – Krista Kostelaineni 2:0.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.