main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad poodiumil. SK Kaarma

Parimad poodiumil. SK Kaarma

Mölkkys selgusid parimad triod

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
05.07.2021
08:36

Saaremaa Mölkky liiga 2. etapil mängiti Kaubi külas välja Saaremaa meistritiitel triodele.

Registreerus rekordarv mängijaid ja hommikul alustas tiitlijahti 17 triot 51 mängijaga.

Peale krobelist algust leidis tiitlikaitsja võistkond Vallu oma tavapärase mängurütmi ja päeva lõpuks alistati finaalis Tallinna tiim EMKL 3:1. Võitja trios mängisid Valeri Filipenko, Hanno Voole ja Villem Reitalu. Hõbemedal aga kuulus EMKL – ile Tallinnast, mängijad Vahur Kõlvart, Ragnar Nurmik ja Argo Võrk.

Pronksimängus pidasid pineva võitluse maha triod Katlakivi Hiiumaalt ja Piratica Saaremaalt. Saarlased asusid 2:0 mängu juhtima, aga ikkagi oli vaja otsustavat viiendat mängu. Kaks korda mängu lõpetaval viskel eksinud Piratica mängijad pidid lõpuks siiski tunnistama Katlakivi paremust ja nii kuulus pronks Katlakivi nimelisele triole. Kolmandaks tulid Virgo Kattel, Urmas Mikk ja Martti Lepisto.

B1 võitjad tiim Kaubi, Tanel Raamat, Jaanus Raamat ja Arvet Kruuser
C1 võitjad tiim Hot Shots, Rainer Amur, Markkus Nuut ja Marten Nuut
Lohutusringi võitjad, Vaprad ja ilusad, Maide Ader, Kati Sokko ja Ivika Laanet-Nuut.

Järgmine Saaremaa Mölkky liiga etapp toimub 24. juuli, kui Kaubi küla väljakul selgitatakse välja üksikmängu Saaremaa meistrid nii naistele, kui ka meestele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.