main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. Kaarma Sport

Parimad. Kaarma Sport

Mölkkys selgusid parimad paarid

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
08.08.2021
07:57

Hoolimata ehmatavast ilmaennustusest kogunesid laupäeval Kaubi küla väljakul 20 paari 40 mängijaga, et välja selgitada Saaremaa meister mölkky paarismängus, mis ühtlasi oli ka Saaremaa Mölkky liiga neljandaks etapiks.

Poolfinaalidesse jõudsid neist Kaubi 1 Saaremaalt, EMKL ja A-Team Tallinnast ja Vallu Hiiumaalt. Esimeses poolfinaalis võitis A-Team EMKL-i 3:1 ja jäi oma finaalivastasest ootama mängust Vallu ja Kaubi 1.

Vallu asus mängu juhtima 2:0, aga saarlased ei andnud alla. Kiirelt tuli üks tagasi ja järgmise mängu lõpetas Jaanus Raamat kauni kauglöögiga ja nii oligi seis 2:2 ning vaja otsustavat 5 mängu. Taaskord on Jaanus Raamat see mees, kes kauglöögiga number 9 maha virutas ja mängu võit 3:2 ja finaali uks avatud Kaubi 1 võistkonnale.

Finaalis A-Team`i ja Kaubi 1 vahel kasutati ära alustaja eelist ja nii oli seis peale 4 mängu 2:2, ehk kumbki tiim võitis oma alustatud mängu. Otsustav 5 mäng ja alustajaks 4 mänguga suurema punkti arvu kogunud A-Team. Pingutasid isa ja poeg Jaanus ja Tanel Raamat mis nad pingutasid, aga viiendas mängus tegi A-Team filigraanse mängu ja võitis miinimum viie viskega, mis mölkkys võiduks võimalik visata on, respekt.

Nii tulid Saaremaa meistriteks Saaremaal sündinud Argo Võrk ja Alger Jõras Tallinnast.

Teine koht saarlastele, Tanel ja Jaanus Raamatule. Kolmanda koha mängus võitis EMKL Tallinnast tiimi Vallu`t 3:1 ja pronksmedalid Vahur Kõlvart`ile ja Ragnar Nurmikule. Neljas koht Valeri Filipenkole ja Villem Reitalule Hiiumaalt.

  1. koha mängus, ehk B-karika võitsid Enno Kermik – Janar Kruuser, kes alistasid eelmise aasta meistreid Hiiumaalt Virgo Kattel ja Vaiko Kivi tulemusega 2:1. C-karikas kuulus tiimile Uustla – Siim Sooäär, Boris Lehtjärv ja D-karikas Aare Travele ja Risto Ilvesele. Palju õnne!

Saaremaa Mölkky Liigat juhib peale 4 etappi endiselt Valeri Filipenko, kellel on koos 185 punkti. Tänase eduga tõusis teiseks Argo Võrk 173 punktiga ja kolmandaks Tanel Raamat 168 punktiga. Esi kuude kuuluvad veel Virgo Kattel 166, Jaanus Raamat 164 ja Siim Sooäär 155 punktiga.

Ka naiste arvestuses on seis tasavägine – Kati Sokkol on tabelis liidrina 125 punkti, talle järgnevad Maie Ader 114 ja Cristin Lepp 97 punktiga. Neidude liider on Marelle Lehtjärv ja noormeeste liider Mattias Mitt.

Järgmine ja otsustav Saaremaa Mölkky Liiga 5 etapp toimub Kaubi küla väljakul 21. augustil ja siis mängitakse üksimängu ehk singlit.

Kaarma Sport Management team

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.