main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjad. SK Kaarma

Võitjad. SK Kaarma

Mölkky tiitlid prantslastele

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
14.03.2022
07:25

Reedest pühapäevani oli Kuressaare tennisekeskus mölkky mängijate päralt. Reedel mängiti kaks aastat tagasi koroonaviiruse pärast ära jäänud 2020. aasta Euroopa meistrivõistlusi, kuhu oli registreeritud 38 võistluspaari Soomest ja Eestist, lisaks kaks paari Prantsusmaalt.

Meistritiitli pälvisid prantslased Bruno Boulay ja Yann Rayjal, kes alistasid finaalmängus Saaremaa juurtega Argo Võrgu, kelle partneriks oli Alger Jõras. Saaremaa mängijatest jõudis veerandfinaali veel Jaanus Raamat, kes sai koos tallinlase Ragnar Nurmikuga kõrge kuuenda koha, vahendab Meie Maa.

Laupäeval ja pühapäeval mängiti 46 paari osalusel 2022. aasta Euroopa meistrivõistlusi. Osalejate nimekirja lisandus ka neljas riik – Poola, kes oli sarnaselt prantslastele esindatud samuti kahe paariga.

Jällegi osutusid võitjateks Boulay ja Rayjal. Seega saavad prantslased Saaremaalt koju sõita koguni kahe erineva aasta Euroopa meistri kullaga. Pole just tavaline saavutus …

Ükski Saaremaa mängija sel korral kaheksa parema hulka ei jõudnud. Selle võistluse parimaks võib pidada Enno Kermikut paaris tallinlase Aarne Kauberiga, kes kaotasid 1/8 finaalis ehk 16 parema seas hilisematele võitjatele.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.