main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaad meistrid - võistkond Vallu, vasakult Valeri Filipenko, Hanno Voole, Urmas Berkmann. Eesti Mölkky Klubide Liit/Estonian Mölkky Association

Saaremaad meistrid - võistkond Vallu, vasakult Valeri Filipenko, Hanno Voole, Urmas Berkmann. Eesti Mölkky Klubide Liit/Estonian Mölkky Association

Mölkky mängijad selgitasid meistreid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
19.07.2020
15:59

Laupäeval peeti Kaubi külas Saaremaa avatud meistrivõistlused mölkkys triodele. Põhiturniiri kaks parimat mängisid viiest parim finaali ja põhiturniiri kolmas ja neljas samuti viiest parim mängu pronksmedalile.

Finaalis võitis võistkond Vallu Juntsud 3:0 ja nii saavutas esikoha Vallu. Vallu võistkonnas mängisid Valeri Filipenko, Urmas Berkmann ja Hanno Voole. Hõbe kuulub võistkonnale Juntsud, koosseisus Arvet Kruuser, Janar Kruuser ja Enno Kermik.

3. koha mäng oli tasavägisem ja EMKL ( Eesti Mölkky Klubide Liit ) võitis 3:2 võistkonda Piratica. EMKL võistkond mängis koosseisus Vahur Kõlvart, Alger Jõras, Ragnar Nurmik.

 

 

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.