main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiste parimad - vasakult 2. koht Maie Ader, võitja Cristin Lepp, 3. koht Keits Voistla ja 4. koht Lisandra Lehtjärv. SK Kaarma

Naiste parimad - vasakult 2. koht Maie Ader, võitja Cristin Lepp, 3. koht Keits Voistla ja 4. koht Lisandra Lehtjärv. SK Kaarma

Mölkky mängijad selgitasid meistreid

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
24.07.2022
08:58

Laupäeval kogunes Kaubi külla 48 mölkky mängijat, et mängida SaaremaaMölkkyLiiga2022 raames maha III etapp, kui võisteldi nii naiste, kui ka meeste singlis. Ühtlasi oli võistlus ka Saare maakonna avatud meistrivõistlusteks.

16 naist ja 32 meest asusid hommikul mängima, meeste finaal lõppes õhtul kell seitse, seega kaheksa tundi võitlust. Naiste kahest alagrupist edenesid poolfinaalidesse ja läksid vastamisi  Cristin Lepp vs Keits Voistla ning Maie Ader vs Lisandra Lehtjärv.

Esimene poolfinaal 2:1 ja võitjaks Cristin Lepp, teises oli Maie Ader parem 2:0. Kolmanda koha mäng – Lisandra Lehtjärv ja Keits Voistla vahel, 2:1 võitja Keits Voistla. Finaalis aga Cristin Lepp 2:0 eduga parem Maie Aderist.

Seega #SaaremaaMölkkyLiiga2022 III etapi võitja naiste singlis ja ühtlasi ka Saare maakonna meister on Cristin Lepp!

Mehi oli mängimas 32 ja neli alagruppi. Esimeses poolfinaalis saarlane Tanel Raamat ja Saaremaal sündinud pealinna mees Argo Võrk, seekord edukam Argo tulemusega 3:1. Teine poolfinaal Hiiumaa legend Valeri Filipenko, vastaseks Vahur Kõlvart. Mäng tasavägine ja peale viie geimilist mängu 3:2 edenes finaali Vahur Kõlvart.

Pronksimäng legend Hiiumaalt vs saarlasest multitalent   – Valeri Filipenko ja Tanel Raamat.  Täna siiski kogemused maksvusele ei pääsenud ja noorem mees võtab oma – tulemusega 3:1 võitja Tanel Raamat.

Esikoha mäng – Argo Võrk vs Vahur Kõlvart. Mõlemad mehed on kogu päeva näidanud kindlat mängu ja võita tahtsid mõlemad. Ei tea, kas Saaremaa juured või mis, aga tulemusega 3:1 võidab mängu ja esikoha eelmise aasta #SaaremaaMölkkyLiiga2021 üldvõitja Argo Võrk, ühtlasi on Argo ka Saare maakonna meister 2022 meeste singlis.

#SaaremaaMölkkyLiiga2022 liidri kohta peale kolme etappi hoiab Tanel Raamat, kellel on kogutud kokku 139 punkti. Teiseks tõusis Virgo Kattel 126 punktiga, Jaanus Raamat kolmas 123 punktiga.

Naistest vahetus liider ja nüüd on liidriks Keits Voistla 114 punktiga. Teisel kohal on ka ühtlasi neidude 16- ja nooremad liidriks olev Lisandra Lehtjärv ja tänase võiduga tõusis kolmandaks Cristin Lepp 92 punktiga.

Noormehed 16- ja nooremad on juhtijaks Aron Gregor Nurmik 70 punktiga.

#SaaremaaMölkkyLiiga2022 IV etapp toimub aga juba kahe nädalapärast, kui 06. augustil mängitakse paarismängus.

Sk Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.