main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. SK Kaarma

Parimad. SK Kaarma

Mölkky liiga alustas

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
19.06.2022
10:46

Saaremaa Mölkky Liiga2022 alustas, kui laupäeval peeti Kaubi küla väljakutel 1. etapina 4. Kaubi Cup paarismängus. Võistlust alustas 24 paari Saaremaalt, Hiiumaalt, Tallinnast ja Jõhvist. Playoff tabelisse pääses igast 4 parimat, kokku 16 võistkonda.

Poolfinaalides said kokku Dagö Stars Hiiumaalt ja Sõrve Saaremaalt ning Vallu Hiiumaalt Team Kaubi Saaremaalt.  Esimese poolfinaali võitis tulemusega 3:1 Dagö Stars. Teie poolfinaal oli aga tasavägisem, viienda otsustava mängu võitis aga koduväljaku eelist kasutanud Team Kaubi ja nii mäng 3:2 neile.

Finaal Dagö Stars vs Team Kaubi. Mäng finaali vääriline, – täpseid ja raskeid tabamusi, sekka ka lihtsaid eksimusi – kõike mida pingeall mängus juhtuda võib. Seisul 2:1 ja neljas geim, Team Kaubi jätab omale viimaseks viskeks riskantse numbri – 49. Viimase viskena on vaja maha lüüa number üks. Jaanus Raamat aga kogenud mängijana ei värista, täpne vise üle eesoleva kurni ja otsustav kolmas võit oligi käes, – 3:1.

Kolmanda koha selgitasid Vallu ja Sõrve. Kiiremini sai poolfinaali kaotuse pettumusest üle Sõrve, kelle mäng laabus mõnevõrra paremini, samas kui Vallu tiimist oli kuulda nurinat lausa “tuule” enda kohta. Tuul või mõni muu põhjus, kuid kõik mängude lõpud kallutas Sõrve endale ja viimaseks jäänud kolmanda mängu lõpetas elegantselt Janar Kruuser, mis fikseeris lõppseisuks 3:0.

Tänavuse 4.Kaubi Cupi võitjad;

  1. Team Kaubi ( Saaremaa ) – Tanel Raamat ja Jaanus Raamat
  2. Dagö Stars ( Hiiunaa ) – Virgo Kattel ja Hanno Voole
  3. Sõrve ( Saaremaa ) – Janar Kruuser ja Enno Kermik
  4. Vallu ( Hiiumaa ) – Valeri Filipenko ja Villem Reitalu

B1( 5 koht ) võitja – Dagö – Urmas Mikk ja Ruudi Väärtnõu

C1 ( 9 koht ) võitja – Invicius – Aarne Kauber ja Marko Riiu

D1 ( 17 koht ) võitja – Eikla 1 – Bruno Lehtjärv ja Kuldar Kupits

#SaaremaaMölkkyLiiga2022 liidrikohta peale esimest etappi jagavad Tanel Raamat ja Jaanus Raamat, kellel tabelis võrdsed 56 punkti.

Naiste tipus seekord koos mänginud ja 7 koha saavutanud Margit Lepp ja Cristin Lepp 32 punktiga.

Neiude liider Lisandra Lehtjärv – 30 punktiga ja noormeeste liider Aron Gregor Nurmik – 24 punktiga.

#SaaremaaMölkkyLiiga2022 järgmine 2.etapp toimub 09. juulil, siis mängitakse triot.

SK Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.