main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare püsib mängus. Allan Mehik

FC Kuressaare püsib mängus. Allan Mehik

Mis saab kohalikust Premium liigast?

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
18.03.2020
08:38

Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak Premium liiga võimalustest ja arengutest:

Meie liiga on suhteliselt mugavas olukorras. Kõigepealt teeb mugavaks asja see, et meil on mängitud sisuliselt üks voor ja hooaeg on alanud. Kuna me mängime neli ringi, on meil võimalik teha igasuguseid lahendusi ja meie meistrivõistluste lõpp ei satu kuidagi löögi alla. Kriitiline olukord on nende liigadega, kus osalejad järgmisteks eurosarjadeks pole selgunud. Meil on selgunud, välja arvatud karikafinaali osas. Saime kuupäeva, kuhu maani saame karikafinaaliga edasi minna. Meil on võimalik liigahooaeg lõpetada järgmise aasta kevad/suvel.

Ka Eesti jalgpalliliidul on täna välja töötatud kolm alternatiivset kalenderplaani, kuidas minna edasi selle hooajaga. Järgmine samm saab olema see, et ma esitan tänase päeva jooksul kolm võimalikku stsenaariumit jalgpalliliidu juhatusele ja tutvustan seda projekti ka klubidele, kuulan ära nende arvamused ja annan tagasiside jalgpalliliidu juhatusele.

Kõigepealt peab tulema haigestumiste vähenemine. Kuni 29. märtsini oleme andnud klubidele tungiva soovituse treenida individuaalsete plaanide järgi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.