main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Tanila Tartus. Irina Mägi

Mihkel Tanila Tartus. Irina Mägi

Mihkel Tanila liitus TalTechi meeskonnaga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.08.2020
08:56

Mullu Tartu BigBanki meeskonda kuulunud temporündaja Mihkel Tanila jätkab karjääri Tallinna Tehnikaülikooli meeskonnas, vahendab võrkpall24.

Konkurents koha eest päikese all saab TalTechis olema temporündaja positsioonil eelmiste aastatega võrreldes oluliselt kõvem, sest mänguaega ihkavad lisaks 28-aastasele Tanilale samuti korralikul tasemel Joonas Popman, Jörgen Vanamõisa ja Sten Perillus.

“TalTech tegi korraliku pakkumise ja Tallinnas elades on see igati hea variant,” ütles Tanila.

Tanila mängis karjääri viis esimest aastat Tehnikaülikoolis, kuni siirdus 2015. aastal Tallinna Selveri ridadesse ja krooniti kahel korral järjest (2016 ja 2017) Eesti meistriks. Seejärel esindas ta kaks hooaega Saaremaa Võrkpalliklubi, enne kui liitus mullu Tartu Bigbankiga, kus sai erinevate vigastuste tõttu väga vähe mänguaega.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.