main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Tanila rünnakul. Alver Kivi

Mihkel Tanila rünnakul. Alver Kivi

Mihkel Tanila liitus BIGBANK Tartuga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.08.2019
09:33

Eelmisel kahel hooajal Saaremaa Võrkpalliklubiga kokku neli tiitlit võitnud Mihkel Tanila liitub Tartu Bigbanki meeskonnaga.

“Ei teagi kohe neid põhjusi,” tunnistas 27-aastane temporündaja Mihkel Tanila, kellel tuleb samal positsioonil hakata konkureerima Kevin Soo ja Alex Saaremaaga. “Eks see on võimalus end mugavustsoonist välja viia ja kindlasti saab Tartus mängimine olema uus väljakutse.”

Mihkel Tanila sõnul läks elu Saaremaal kuidagi mugavaks ja kõik oli kindel. Tartus pole ta aga mänginud ja Andrei Ojametsa juhendamisel mängimine saab olema temporündajale uus väljakutse. “Tean, et nad hoiavad professionaalset taset ja kõik tundub olevat sümpaatne,” lausus ta.

Mihkel Tanilale tegi pakkumise ka Saaremaa Võrkpalliklubi, kuid see ei olnud selline, mis teda rahuldas. Samas soovis tempomees leida endale uue mängupaiga välismaal ja see nõudis veidi ringi vaatamist. Saaremaa tahtis aga meeskonna komplekteerimisega kiirelt ühele poole jõuda ja neil ei olnud soovi oodata.

“Eesti klubid jätsin esialgu oma valikutes tagaplaanile,” lausus temporündaja, kellele tulid pakkumised Austriast ja Bulgaariast, kuid need saarlast ei rahuldanud. “Huvitav on see, et kui ma neljapäeval BIGBANK-iga lepingu sõlmisin sain järgmisel hommikul välismaalt veelt kaks pakkumist. Ootad kaks kuud võimalust ja siis kahe päeva otsustatakse asi ära.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.