main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Tanila jätkab Saaremaal, kui välismaale ei saa

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.06.2018
16:43

Kuigi Saaremaa võrkpalliklubil on saarlasest temporündaja Mihkel Tanilaga jätkamises osas kokkulepe sõlmitud on tal kuni juuni lõpuni võimalus minna mängima välismaale.

“Kui Eestis jätkan, siis Saaremaal,” rääkis Mihkel Tanila. “Eelmise aastaga jäin väga rahule ja siin on see ainuke valik. Aga tahaks ennast ka mujal proovile panna, soov on suurem väljakutse saada. Kuhu ja millisesse liigasse tahaks mängima saada veel ei avaldaks.”

Möödunud hooajal oli mitmeid mänge, kus Mihkel Tanila krooniti mängus nii parimaks servijaks, kui blokeerijaks. “Tanila tegi korraliku hooaja ja see on meie teadlik valik,” rääkis klubi mänedžer Hannes Sepp, lisades, et tegu on Saaremaa mehega ja kus ta siis ikka mängima peaks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.