main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räime tabas ebaõnn. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räime tabas ebaõnn. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim kukkus ja katkestas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
26.07.2020
08:13

Israel Start-Up Nation meeskonda kuuluv profirattur Mihkel Räim kukkus Rumeenias Sibiu velotuuri teise 181 km pikkusel etapil ja sai 110. koha, kaotades võitjale 5.10. Pühapäeval andis vigastus tunda ja startida ei saanud.

Teisel etapil oli ratturitel enamasti sile päev, kuid enne lõppu oli üks tõus peale mida oli ohtlik laskumine. Start-Up Nationi meestel oli plaan lasta väike jooksikutegrupp alguses ära ja siis koos Bora tiimiga päeva kontrollida. Nii ka läks ja enamjaolt oli kõik kontrolli all.

„Igatahes kõik laabus meie jaoks hästi, viimast tõusu alustasin ees ja lasin end veidi taha vajuda,“ selgitas Mihkel Räim. „Tegelikult oleks võinud rohkem pingutada, sest siis oleks laskumisele saanud täitsa ees positsioonil, kuna seal mehed jätsid vahesid sisse. Peale laskumist olid umbes 15 venda eest ära ja meie teises pundis.“

Saarlase meeskond tõmbas vahe kokku ja siis paar minutit hiljem kusagil 10 km enne lõppu toimus ees kukkumine, mida Räim vältida ei saanud. „Päris korralik pauk oli, võttis kohe mõneks minutiks mõtlema,“ märkis rattur.

„Ronisin ratta selga tagasi ja sõitsin lõpuni. Mida väga hullu pole, väiksed marrastused nagu ikka, kõige rohkem muret teeb vasaku käe ranne/pöial, mis hetkel korralikult paistes. Loodame, et homme saab ikka lenksust kinni hoida.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.