main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pärast võistlust tohtri hoole all. Cycling Academy

Pärast võistlust tohtri hoole all. Cycling Academy

Mihkel Räime tabas Kolumbias jälle kukkumine

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.02.2018
08:53

Kolumbias jätkuva 2.1 kategooria mitmepäevasõidu Colombia Oro y Paz sõidetud kolmanda etapi võitis grupifinišis taas maailma paremate sprinterite sekka kuuluv Fernando Gaviria (Quick-Step Floors). Israel Cycling Academy meeskonnas sõitev Mihkel Räim kukkus ja ületas lõpujoone 148. kohal.

Mihkel Räim sattus paar kilomeetrit enne finišit toimunud kukkumisse. Rattur ütles õhtul pärast haiglas käimist portaalile Marathon100.com, et randmes murdu ega mõra ei leitud, kuid homne startimine on siiski kahtlane.

Gaviria jätkab ka velotuuri üldliidrina ja Räim 55. kohal, kaotades liidrile 33 sekundit. Velotuuri viimased kolm etappi on mägised.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.