main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjana poodiumil. Cycling Academy

Võitjana poodiumil. Cycling Academy

Mihkel Räime klubi alustab hooaega bravuurikalt

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
18.01.2019
08:26

Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy alustab hooaega täistuuridel – esimese viie nädala jooksul koguneb 45 võistluspäeva, vahendab portaal marathon100.com

Iisraelis registreeritud tiim tahab hooaja lõpuks jõuda Pro Continental edetabelis kahe parema hulka ja teenida 2020. aastaks pääse kõigile kolmele suurtuurile. Asi on naljast kaugel ja punktide kogumine on äärmiselt tähtis.

ICA teeb avastardi 27. jaanuaril Argentinas algaval San Juani velotuuril, kus esialgse ülesandmise põhjal Räim ei stardi.

34 päeva jooksul koguneb neljal koosseisul kokku 45 starti. Veebruaris on 39 võistluspäeva. Lisaks osaletakse Rwanda tuuril ning võidusõitudel Valencias ja Colombias. “Tahame hakata punkte koguma kohe hooaja alguses,” ei salanud ICA mänedžer Kjell Carllstrom. “Tahame hooaja hästi avada ja selles rütmis jätkata. See saab olema väga suur väljakutse, sest paljud klubid tahavad sama.”

ICA üks omanikest Sylvan Adams: “Tahame Pro Continental edetabelis tippu jõuda. See annab võimaluse jõuda Tour de France’ile ja teistele suurtele võidusõitudele. Meie teine eesmärk on aidata Iisraeli rattureid poodiumile.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.