main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim võttis Hispaanias rahulikumalt

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
16.08.2019
09:02

Hispaanias sõidetava velotuuri Vuelta Burgos 3. 150 km pikkusel mägisel etapil võttis Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim rahulikumalt.

Mihkel Räim ütles, et 2600 tõusumeetriga etapil midagi väga erilist ei toimunudki. “Minu eesmärk oli jalga säästa ja ajalimiidis lõpetada,” märkis ta. #Tiimikas oli täna jälle eest ära ja enamuse ajast kulgesin pundis. Vahepeal oli päris raske, sest jäeti siledatel ja laskumistel vahesid sisse ning siis pidi neid kinni nõeluma. Eelviimane tõus võeti tempo korralikult ülesse ja siis tõmbasin juba käigu välja. Lõputõusu üritasin ka rahulikult võtta, aga see oli üsna järsk. Selleks, et mitte kukkuda, pidi ikka pedaale sõtkuma.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.