main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim rajal. Cycling Academy

Mihkel Räim rajal. Cycling Academy

Mihkel Räim võitles Jaapanis tõusudega

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
26.05.2018
16:36

Jaapanis jätkuval velotuuril sai 122 kilomeetri pikkusel etapil jõudis Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim finišisse 15.37 võitjast hiljem ja sai kirja 48. koha. Räim jätkab velotuuri 45. kohal.

“Oi jah, see päev jääb kauaks meelde,” märkis Mihkel Räim. “Oli vast see alles etapp. 3400 tõusumeetrit, kus põhimõtteliselt ühtegi suurt tõusu ei olnud, pikim oli 1,8 km aga kogu aeg üles-alla, parem- vasak. Esimesed ringid oli väga rasked ja mõtlesin, et kaua enam vastu ei pea. Õnneks läks tempo peagi ühtlasemaks, kuid siiski terve päev oli hoog üleval. Minu eesmärk oli pundiga võimalikult kaugele saada ning siis rahulikult võtta, et homseks hea olla. Teadsin, et praeguse vormiga ma võidu peale sellisel rajal ei sõida. Kaks ringi enne lõppu võtsin käigu välja ja sõitsin rahulikult lõpuni ajalimiidi piires. Kõik kontrolli all.

Homme sile ja viimane etapp. Loodame, et tuleb edukas päev.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.